Září 2012

Malý nákup v DM

26. září 2012 v 12:22 My diary
Ahojky,
včera jsem byla s přítelem v drogerii DM. Polovinu věcí jsme zapomněli koupit.:D Dám vám sem to, co jsem si vybrala a až to vyzkouším napíšu vám k této kosmetice recenze.

1) Rtěnka - Rimmel 700 - Nude delight

2) Pudr - Essence 02 - Soft beige

3) Řasenka - Essence - I love extreme

Mé krátkodobé a dlouhodobé cíle :)

25. září 2012 v 21:58 My diary
Rozhodla jsem se vytyčit si své krátkodobé a dlouhodobé cíle, kterých hodlám tento a následující rok dosáhnout a doufám (věřím), že se mi podaří.:)

Krátkodobé
1) Najít si prozatimní práci
2) Vydělat si na řidičák
3) Naučit se na poslední zkoušku
( 4) Začít se připravovat na talentovky)

Dlouhodobé
1) Poslední zkouška
2) Dobře placená práce
3) Vysoká škola (designu, architektury, popř. práva)
4) Byt s přítelem
5) Auto (VW Golf)

A mým snem již od mala je nafotit profi fotky a stát se modelkou. To se asi nesplní, tak snad alespoň dosáhnu těch vytyčených cílů.:)

What I love (like)...<3

25. září 2012 v 17:01 My diary
Rozhodla jsem se napsat pár bodů, ve kterých vám prozradím, co miluju (mám ráda). Takže se tak alespoň o mně něco dozvíte.

Rodinu, Přítele, Nej kámošku
Léto, moře, plavání, opalování, letní drinky, grilování, posezení venku, zábava
Sladkosti - oříškovou, jahodovou čokoládu Milku, Snickers, hořkou čokoládu, čokoládový dort, bomboniéry, zákusky (marcipánová brambora), koláčky, muffins, koblihy, puding, oříškové Bebe, bombony, žvýkačky, Nutella, cukroví, zmrzlina...paprikové, rozmarýnové chipsy...ovoce - maliny, jahody, broskve, jablka
Dobré jídlo - zeleninové saláty, ovocné saláty, pizza, těstoviny, hamburger, lasagne, tortillas, americké brambory, hranolky... Pití - Coca Cola, Fanta, Kofola, jablečný džus, Mojito, Red bull, Eis Kaffee, Frisco
Nakupování, módu, kosmetiku, parfémy, oblečení, boty, kabelky, šperky, make-up, svůj šatník
Výlety, spinkání, mazlení, koupání, projižďky, blbnutí, večery s miláčkem
Spánek a pozdní vstávání
Dárečky
Fotografování
Filmy, Romantické komedie, Seriály - Gossip girl, Dva a půl chlapa, O.C California, Sex ve městě, hlasitá hudba
Narozeniny, Vánoce
. . .

,,Je mi to jedno.'' říkáme, ale jedno nám to není.

25. září 2012 v 15:27 | xPorcelain_dollx |  Topic of the week
,,Je mi to jedno.'' Věta, kterou každý z nás moc dobře zná. Není nikdo, kdo by ji za svůj život ani jednou nevyslovil nebo alespoň neřekl v jiném podání ->Je mi to šumák, Neřeším, Je mi to u pr...e, Nezajímá mě to. Je to sousloví, které skrývá mnoho pocitů, myšlenek, nálad... Občas tuto větu řekneme a přitom to nemyslíme vážně, ale jen se snažíme jakýmsi způsobem odbočit od daného tématu, které zrovna v danou chvíli nechceme řešit. V hloubi duše však víme, že nám to jedno není a tak sami sobě i okolí vědomě lžeme. Často tuto větu říkáme, když se od někoho dozvíme, co druhý o nás říká nebo když nám někdo o někom něco prozradí... Ukažme si to na příkladu. Od kamarádky se dozvíte, že kluk, který se vám líbí o vás řekl, že jste ... V danou chvíli, aby jste zakryla zklamání a kamarádka s vámi dál tuto situaci neřešila odpovíte: ,,Je mi to jedno"; ,,Nezajímá mě". Avšak jedno vám to není, po chvíli vám to, co jste se dozvěděla začne vrtat hlavou a začnete to v duchu řešit, později své skutečné pocity vyjádříte třeba i nahlas nebo vás přinejmenším toto zjištění alespoň rozčílí a to znamená, že vám to jedno není. Dalším příkladem je, že vás někdo pomluví a vy řeknete: ,,Je mi jedno, co si o mně myslí." Jedno vám to však není, a proto začnete dělat vše proto, aby jste se zalíbily a špatné zvěsti o vás nekolovaly. Proto by jsme si vždy měli promyslet na co, na jakou situaci a v jaké chvíli odpovědět větou ,,Je mi to jedno'' a přitom vědět, že nám to opravdu jedno je a dál se tím nezabývat. Určitě nikomu není jedno, jakou má pověst, co ho v budoucnu čeká, co bude v budoucnu dělat, kde bude bydlet... Věta ''Je mi to jedno'' je jen rychlou reakcí a odbočkou od dané situace. Také ji říkám, a pak to po chvíli stejně vše řeším a jedno mi to rozhodně není...Tak jak se říká: ,,Jedno je jen kolečko od trakaře.'':D


Nový fashion design blogu :))

24. září 2012 v 17:55
Tak jsem se rozhodla pro změnu a vytvořila jsem jednoduchý fashion design. Říká se, že v jednoduchosti je krása a myslím si, že se mi celkem povedl. Upravila jsem i menu, takže vše je přehledné.:) Snad se aspoň trochu líbí.:)

Fotím 0.1

19. září 2012 v 18:27 Photos