Listopad 2012

Diary 23.11.

23. listopadu 2012 v 19:12 | xPorcelain_dollx |  My diary
Ahojky,
tak jsem se rozhodla vás opět informovat o aktuálním dění u mě.:D Včera jsem si koupila novou masku na vlasy od Alverde s přídavkem avokáda, jelikož ta broskvová od Baley už mi dochází. Až vyzkouším, můžete se těšit na další recenzi. A proč zrovna od Alverde? Protože jsem se dívala na internetu na masky na vlasy, jejich recenze, a jelikož na tuhle jsem našla hodně chváli, tak jsem se ji rozhodla vyzkoušet. Nijak extra mi sice nevoněla, jak někteří uváděli do kladů její vůni, ale to nevadí. Doufám, že bude mít tak dobré účinky, jak o ní bylo psáno. Už se těším až ji vyzkouším. Balení je sice celkem malé, mám totiž velkou spotřebu, jelikož mám dlouhé vlasy, ale zase cena byla velice příznivá. Těch přípravků na vlasy je tolik, že se tomu nestíhám divit.:D Nejradši bych měla vše.:D Přemýšlela jsem také o koupi kúry na vlasy, ale nakonec jsem si vybrala tu masku. Je kúra a maska to samé? Máte s tím nějaké zkušenosti?
Na dnešek žádné plány s miláčkem zatím nemáme, venku je strašně hnusně a v takovém počasí se nedá vůbec nic dělat. Přemýšlím, že ho překecám na kino, chtěla bych vidět poslední díl Twilightu - Rozbřesk.:D Už jste viděli? Ale nevím, nevím, jestli by šel, prý viděl jen jediný díl a nijak ho to nezaujalo... O víkendu možná pojedu s přítelem a jeho rodinou na nákupy, ale to ještě není jisté. Měla bych se začít rozhlížet po vánočních dárcích, ať to nehoním vše zas na poslední chvíli.:D
Příští týden jedu domů, jelikož hned první dny v týdnu budu mít strašně nabité. Doufám, že to vše vyjde podle mého plánu a začne se svítat na lepší časy.:)
Dnes jsem ohodnotila dva blogy, večer možná ohodnotím ještě nějaký. Zbývají mi ještě 4. Dávám si na tom záležet, aby to bylo přehledné a pěkně zpracované, proto nebudu každý den hodnotit všechny nově přihlášené. Pokaždé, co ohodnotím váš blog, napíšu a přidám vám na blog odkaz na vaše hodnocení.

Na co se můžete těšit v blízké době na mém blogu?
- Další recenze na kosmetiku, kosmetické přípravky, které jsem již vyzkoušela
- Velkou zimní - vánoční soutěž
- Zajímavý článek o mých TOP 10 kosmetických tricích
- Možná dopíšu 30 day challenge (není to však jisté)

What I need...?

23. listopadu 2012 v 19:12 | xPorcelain_dollx |  Topic of the week
Určitě se mezi námi najdou lidé, kteří při otázce: ,,Co potřebujete (v životě)?'' By hbitě bez jakéhokoliv hloubějšího zamyšlení odpověděli peníze...Ano peníze jsou nezbytnou součástí života, bez nich bohužel v dnešní době nejde existovat. Ale pro mě na prvním místě toho, co potřebuji je rozhodně rodina, zázemí pocit, že mě má někdo rád, že jsem pro někoho důležitá, že na mně někomu záleží, že mě někdo bere takovou, jaká jsem. S tím je potom spojen také pocit štěstí a lásky.:) Rodina je nejdůležitější, ale v pozdějším věku je krásné, když víte, že můžete s někým sdílet svůj život, dělit se s ním o společné zážitky, prožívat s ním krásné dny, a proto sem také patří i můj přítel, díky kterému zvládám horší dny lépe, díky kterému jsem tolik šťastná a milovaná. Ví o mně vše a má mě pořád stejně rád.:) Dále bych sem mohla zařadit i přátele, ale čím jsem starší tím poznávám, že staří přátelé už nějsou takovými jako předtím, že se postupem času vybarvili a změnili. Proto tedy zastávám názor, že pravých přátel je v dnešní době opravdu jen málo. Raději méně, ale pravých přátel, než kopu falešných. Přibývajícími roky si také dávám více pozor na lidi, jen tak se někomu nesvěřuji, spíše už mám vytvořenou svou skupinku důležitých lidí mého života, které mám opravdu ráda, kterým věřím, na které se mohu spolehnout, kteří o mně ví vše a mají mě pořád stejně rádi. Patří sem má rodina, přítel, nejlepší kamarádka, tyhle lidi opravdu potřebuji ostatní jsou mimo tuto skupinku jsou to sice též lidé, které mám ráda, ale neví o mně vše, nesvěřuji se jim a v určitých osobních věcech si od nich držím odstup...A dále to, co každý potřebuje je určité vzdělání s ním je spojená práce, dále pak peníze a od peněz se odvíjí vše, co si v životě pořídíme, ať už potřebné či jen něco, co jsme prostě museli mít, i když je to zbytečnost. O tom bych vám mohla vyprávět.:D Můj šatník už je tak narvaný, že se do něj nic nevleze, ale pořád do něj přibývají nové a nové věci.:) Jdu po obchodě, něco pěkného vidím, a i když to nepotřebuji, tak si to prostě koupím.:D Ale rozhodně to pro mě není nijak životně důležité.
Proto se vždy nad danou otázkou zamyslete, až poté odpovězte. Hlavně neberte život jen materiálně, daleko důležitější jsou v něm osoby, díky kterým je život krásnější.:)

Hodnocení blogu 0.2

23. listopadu 2012 v 13:51 | xPorcelain_dollx |  Other
Klik na celý článek a dozvíš se víc:)

Hodnocení blogu 0.1

23. listopadu 2012 v 13:05 | xPorcelain_dollx |  Other
Klik na celý článek a dozvíš se víc:)

Nech si ohodnotit svůj blog!

21. listopadu 2012 v 10:11 | xPorcelain_dollx |  Other
Rozhodla jsem se pro hodnocení blogů. Hodnotit budu zcela podle sebe, svého vkusu. Takže pokud nesnesete kritiku, raději se sem ani nezapisujte.:D

Hodnoceny budou: (co bude hodnocení zahrnovat)

1) Design (budu hodnotit jak na mě celkový design působí, také detaily)
2) Menu (sestavení, přehlednost, uspořádanost, vzhled (popisky, obrázky...)
3) Články (pročtu si nějaké vaše články, podle toho je zhodnotím jejich kvalitu, jestli mě zaujaly, čím nebo naopak)
4) Aktivita (jak často přidáváte na svůj blog články)
5) Návštvěnost (na tu se moc dívat nebudu, jelikož vím, jak to na blog.cz chodí. Někdy bohužel kvalitní, zajímavé blogy mají malou návštěvnost a naopak obyčejné, nezajímavé blogy, kde autor přidá článek jednou za uherský rok mají tu nejvyšší návštevnost, není to však vždy pravidlem. Někteří si ji dokonce uměle zvyšují, což vůbec neuznávám.)
6) Celkový dojem (celkově, jak na mě váš blog zapůsobil, jak se mi líbí...)

Škála hodnocení
minimální počet dosažených bodů ->1 2 3 4 5
Hodnoceno bude všech 6 jednotlivých položek. Nakonci budou body sečteny. Celkem můžete získat max. 30 bodů.

Pro zhodnocení blogu se zapiš pod tento článek

Vyplň:

1) Jméno
2) Blog
3) O čem je tvůj blog
4) Jak dlouho jej máš

Hodnotit budu podle počtu přihlášených, a pokaždém zveřejněném hodnocení vám dám na váš blog vědět.

Diary 20.11. (Shopping)

21. listopadu 2012 v 10:10 | xPorcelain_dollx |  My diary
Ahojky,
včera miláček přijel dříve z práce, a tak mě zavezl na pohovor.:) Poté ještě na jeden, ten byl ale děsnej, tak jsem se na to pak vykašlala.:D Jak já nesnáším ty dotazníky, které musí člověk někdy vyplňovat.:D Na co se tedy zasílá strukturovaný životopis?:D No po těchto pohovor, které byly do 17:30 h. jsme jeli do obchodního centra, které tolik miluji. Po vkročení tam na nás dýchla vánoční atmosféra. Zbožňuji to tam, tento rok se na Vánoce obzvlášť těším a také na sníh. Až budeme s miláčkem blbnout ve sněhové nadílce, stavět sněhuláka, fotit a zdobit vánoční stromeček, i když to je moje oblíbená činnost, vždy se v tom strašně vyžívám v každém detailu.:) Ale zpět k obchodnímu centru. Všude byla vánoční výzdoba, baňky, světýlka, řetězy, stromečky, prostě nádhera.:) A v obchodech to samé. Rozhodla jsem se zde koupit mámě dárek k narozeninám.:) Vybrala jsem skleněnou moderní designovou nádobu, ke které jsem přikoupila bílé kamínky, zlaté různě velké koule z tenkého drátku a tři srdíčka, vše jsem do této nádoby naaranžovala.:) Podotýkám, že jsem improvizovala, dlouho jsem nevěděla, co koupit a také jsme dlouho po obchoďáku lítali až mě z toho bolely nohy, měla jsem totiž podpatky.:D Nakonec to ale dopadlo dobře a vypadalo to moc pěkně. Hlavně vím, že mamča má ráda takovéto moderní věci.:) Miláček už nakupoval na Vánoce pro svou rodinu. No a pak jsme si zašli do McDonald's na osm chickenburgerů,:D každý měl čtyři.:):D Poté jsme zajeli k mamině.:) Tam jsme se zdrželi opravdu dlouho.:) Popovídali si o všem, byla sranda, navečeřeli se, takže jsme odjížděli úplně narvaní k prasknutí.:D A vlastně se nám odtam ani nechtělo, protože nás čekala hodinová cesta.:) K příteli domů jsme dorazili o půl noci. Vykoupali se a šli do hajan.:) Byl to opravdu krásný den a stihli jsme tak nějak vše.:)

My Fashion Wishlist 0.1

18. listopadu 2012 v 19:44 | xPorcelain_dollx |  Other
Ahoj,
rozhodla jsem se udělat svůj první Fashion Wishlist. Jelikož mám strašně moc oblečení a neustále mi do šatníku přibývá další:D, tudíž oblečení opravdu nepotřebuji, proto v něm najdete spíše doplňky.:)

1. Leopardí šátek - jelikož tento vzor jsem si velice oblíbila a v šatníku mám plno kousků s tímto vzorem, avšak šátek mi chybí...miluji módní kombinování tohoto vzoru
2. Čelenka s mašlí - tuhle čelenku už jsem kdysi měla, koupila jsem si ji v Tally Weijl a tehdy z ní měla obrovskou radost, nosila jsem ji pořád a nejraději, ale bohužel jsem ji ztratila:(, od té doby jsem ji již v TW neviděla.:(. Strašně mě to doteď mrzí.:(
3. Jeansy s krajkou - nenašla jsem jeansy, a tak jsem do svého wishlistu dala legíny s krajkou, podobné již mám. Nyní bych chtěla modré jeansy, místy roztrhané, pod rozthlou částí by byla černá nebo bílá krajka. Již jsem to viděla na jedné slečně, měla s bílou krajkou a vypadalo to skvěle.:)
4. Kabelka s mašlí- miluju mašličky, pěknou jsem viděla v Terranově:)
5. Parfém Versace Bright Crystal - ohoromný luxus, pořád o tom básním.:):D A možná, že se ho dočkám od přítele, bohužel mi to však tají a nechci mi prozradit, co vymyslel na mé narozky a Vánoce.:D Tak se nechám překvapit.:)
6. Rudá lesklá peněženka - nyní mám růžovo-černou, přála bych si však ještě rudou, lesklou vypadá to pěkně
7. Krásný šperk - na obrázku vidíte prsten od Swarovského, obdivuji klenoty této značky:) Já osobně nosím ráda stříbro, mám hodně stříbrných šperků, líbí se mi také bílé zlato...krásný šperk, darovaný z lásky nikdy neurazí:)
8. Nějaká kosmetika - té není nikdy dost.


My personality <3

18. listopadu 2012 v 19:44 | xPorcelain_dollx |  Topic of the week
Tentokrát píšu k tématu týdne pozdě, ale přeci jen.:D Každý z nás bez ohledu na svou víru, barvu pleti či společenské postavení je osobností. Každý by se také podle toho měl brát, nesnažit se být jen věrohodnou kopií nebo tím, čím chtějí druzí, aby byl. Každý z nás je jedinečný a originální. Samozřejmě vždy je co zlepšovat a je jen na člověku, zda tuto proměnu uchopí za ten správný konec, tak aby si zachoval svoji originalitu, osobitost, jedinečnost.:) Musím přiznat, že já patřím mezi ty složitější povahy. Jsem cholerik, o čemž jsem se přesvědčila několikrát na vlastní kůži, a co mi také často vycházelo v psychologických testech při zjišťovaní mého temperamentu. Jsem doslova hodně temperamentní.:D Ale ti, co mě již opravdu dobře znají, což takových je minimum, troufla bych si říct, že to bude zřejmě jen má rodina a já, no a teď i přítel, který mě postupem času blíže a blíže poznává, ale i přesto mě má pořád stejně rád:), čehož si nesmírně vážím ví, jaká skutečně jsem. Občas mě dokáže vytočit každá prkotina, v hádce někdy dokážu říct slova, která tak však nemyslím, což mi brzy na to dojde, začne mě to mrzet, a poté svou vinu přiznám a omluvím se. To si myslím, že jen tak někdo nedokáže, někteří prostě nedokáží prohrávat. A vlastně i já nerada prohrávám, ale když mi jde o milovanou osobu, na které mi záleží, dokážu sklopit hlavu, přenést se přes všechno a jít dál. Jsem strašně dobrosrdečná, hodná, milá...I když na venek mohu působit přísně, ba dokonce bohužel pro některé namyšleně, ale to o mně řekne jen člověk, který mě vůbec, ale vůbec nezná, a aniž by se mnou prohodil pár slov, tak mě raději odsoudí, což nesnáším. Víte, co se přeci říká: ,,Nesuď knihu podle obalu.'' Mnohdy první dojem může být velice klamný. Dokáže mě rozbrečet i sebemenší prkotina, v poslední době jsem opravdu citlivá. Ráda, když mohu, tak pomůžu, ale jen těm, co si to zaslouží, a kteří mi za to stojí. Jsem pracovitá, velice pečlivá, zodpovědná, spolehlivá. Vždy se snažím vše udělat raději pomaleji, ale důkladně. Myslím si, že jsem také velice rozumná, a dalo by se říct, nechci působit nějak povýšeně či namyšleně, ale i inteligentní. Nikdy jsem se nesnažila za každou cenu zapadnout, potýkala jsem se s různými názory na mou osobnost, ale vždy jsem si řekla, kdo mě zná, ten ví, a ten kdo mě poznat ani nezkusil a hned mě odsoudil mi za nic nestojí, kvůli někomu tak zbytečnému se měnit nehodlám. Buď mě přijmou takovou, jaká jsem nebo ne.:) Snažím se být se sebou spokojená, i když někdy mívám špatné dny, důležité je mít se vždy v těžké chvíli o koho opřít.:)

HLASUJ pro svého favorita v PODZIMNÍ FOTO soutěži!!!

16. listopadu 2012 v 13:30 | xPorcelain_dollx |  Other

Dnešním dnem začíná hlasování o nejkrásnější podzimní fotku. Někteří i přes mé upozornění mi bohužel foto na e-mail neposlali. Tady jsou tedy fotografie soutěžících, pro které můžete v anketě pod fotkami po rozkliknutí článku hlasovat. ZDE najdete pravidla, které museli soutěžící v této podzimní foto soutěži dodržet, dále také informace o soutěži a také ceny, o které se hraje. Hlasování potrvá cca měsíc. Začátek je dnes, všem soutěžícím dám vědět na blog o začátku soutěžě a až se soutěž bude blížit k samému závěru, dám vám také vědět na váš blog. Hodně štěstí v soutěži.:)

1. Chloë Noir


2. Zuzz Funtová


3. AnnaJulie


4. Eve


5. Adel^.^Fotky se vám všem opravdu povedly, jinak bych vám chtěla poděkovat za účast v soutěži.
Později se můžete milí čtenáři mého blogu těšit na zimní-vánoční foto soutěž, tak doufám, že se zúčastníte.:)

Výročí PŮL roku <3

15. listopadu 2012 v 23:59 | xPorcelain_dollx |  My diary
Ahojky,
tak bych se vám chtěla pochlubit, že dnes je to přesně půl roku, co jsme s miláčkem spolu a šťastně zamilovaní. Je to opravdu krásné, když máte vedle sebe někoho, komu můžete věřit, na koho se můžete obrátit, spolehnout, kdo vám když je vám nejhůř podá pomocnou ruku, kdo o vás ví vše a má vás i přesto pořád stejně rád, kdo se vás snaží rozveselit, i když vám v danou chvíli není zrovna do smíchu, kdo s vámi sdílí radost i z těch největších maličkostí. Nedá se ani slovy popsat, jak úžasný je. A jak těžké je v dnešní době potkat někoho tak skvělého a spřízněného. A když už takového člověka potkáte a zjistíte, že k sobě cítíte to samé, tak si toho nesmírně važte stejně jako já.:) I přes nějaké ty občasné hádky, které jsou stejně zapříčeněné mým dočasným neúspěchem a špatným obdobím, se milujeme pořád stejně a on mě drží nad vodou. Moc ho miluji a doufám, že takových výročí a krásných společných chvil ještě zažijeme moře.:) Děkuji za všechny ty krásné výlety, dárky, překvapení za to, co jsi pro mě kdy udělal a hlavně za to, že jsi.<3