Červen 2013

Krabička krásy - LADY BOX

8. června 2013 v 13:33 | xPorcelain_dollx |  My diary
Ahojky,
tak jsem ani já neodolala krabičce krásy - LadyBoxu a poprvé si jej objednala. Musím uznat, že hned po tom, co jsem si přečetla nápovědu k tomu, co má červnový LadyBox obsahovat jsem ihned klikla na objednávku. A už teď se na ten ''malý zázrak'' moc těším. Nemůžu se dočkat, co v něm bude.

A co to vlastně LadyBox je?
Je to černá/růžová krabička se 6 kosmetickými produkty od luxusních, světových, žádaných, přírodních či jinak zajímavých světových i českých značek vycházející každý měsíc. LadyBox obsahuje vždy dvě plná balení a čtyři cestovní balení nebo luxusní miniatury výrobků.

Červnový LadyBox mě velice zaujal už jen proto, že má obsahovat 3 plná balení a zajímavé produkty.

A co vy? Vyzkoušely jste jej někdy? Jaké s ním máte zkušenosti? Líbil se vám LadyBox a produkty v něm?

Až mi LadyBox přijde, tak vám produkty v něm vyfotím a po vyzkoušení zrecenzuji. Máte se na co těšit.:)

Má fotka z focení 0.4

8. června 2013 v 13:33 | xPorcelain_dollx |  Photos
Ahojky,
chci všem těm, kteří pro mě hlasovali a hlasují v soutěži o fotku týdne TADY poděkovat. Moc si vaší podpory vážím.:) Hlasovat pro mě můžete i nadále. Dále mám strašnou radost z vašich kladných komentářů na mé fotografie z focení booku. Strašně moc mě to těší a mám z toho obrovskou radost. Přidávám vám další fotku, můžete se těšit ještě na spoustu mých fotografií.:)


Má fotka z focení booku 0.3!!!

6. června 2013 v 18:48 Photos
Ahojky,
chci vás požádat, aby jste pro mě hlasovali v soutěži o fotku týdne. Zabere to jen chvilinku a hodně to pro mě znamená. Stačí, když kliknete SEM, objeví se vám tam shluk fotografií, ty si odděláte, najdete tu mou a pouhým přesunutím té mé fotky k tlačítku hlasovat, pro ni hlasujete. Pokud za svůj hlas budete chtít diplom, tak si napište.
P.S. za den můžete pro mou fotku hlasovat i víckrát, tak to prosím zkoušejte, pokud by jste věděli o někom, kdo by mi rád dal svůj hlas, tak bych vám byla moc vděčná. Předem děkuji.
Soutěžím s touto fotografií.

Má fotka z FOCENÍ BOOKU 0.2

4. června 2013 v 21:19 | xPorcelain_dollx |  Photos

Nové přírůstky do mého pokoje :))

4. června 2013 v 18:17 | xPorcelain_dollx |  My diary
Ahojky,
před nedávnem jsme si s přítelem udělali výlet do Ikei. Miluju nakupování a to čehokoliv.:) Asi si dokážete představit jak tato návštěva dopadla.:D Zrovna tam jak nachvál měli tolik úžasných věcí, všechny jsem chtěla.:D Lítala jsem od nábytku k nábytku.:D Přítel říkal, že vypadám jak fretka:D, když takto lítám, ale pak konstatoval, že je to roztomilé. Nadšený nebyl, když viděl, co všechno chci. Nakonec jsem si některé věci vyloženě vydupala, i když podle jeho slov jsou zbytečné. Např. růžový, lesklý stolek jsem mít opravdu musela. Sice jej nyní nemám kam dát, je uskladněn na skříni :D, ale jsem klidnější, jelikož jej mám doma.:D Zde je seznam věcí, které jsem si podotýkám SAMA vybrala a koupila.:) A asi zřejmě také proto jsem z toho měla takovou radost. Kupodivu tolik věcí vyšlo jen na cca 650 Kč. Ikeu miluju, protože je zde tolik krásných designových věcí za super ceny, díky čemuž si můžete za pár korun zařídit celý byt. A proč je skoro vše růžové? Protože mám tuto barvu ráda, takže pro ty, kteří tuto barvu nesnáší, zdržte se komentářů. Jak se říká: ,,Proti gustu žádný dišputát.'' Každému se líbí něco jiného, takže mě za to neodsuzujte.:)

Seznam nakoupených věcí:
- růžový, lesklý stolek
- 2x růžový rámeček na fotky
- růžová podložka pod počítač
- růžový květináč
- květina (Dracena)
- průhledná váza
- 2x balení dóz

Má fotka z FOCENÍ BOOKU 0.1

4. června 2013 v 18:16 | xPorcelain_dollx |  Photos

!!! I´M BACK !!!

3. června 2013 v 14:32 | xPorcelain_dollx |  My diary
Ahojky,
tak se vám po dlouhé době zase ozývám. omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala a vlastně ani nedala vědět, že pozastavuji blog. Prostě najednou nebyl čas, a abych pravdu napsala ani chuť vymýšlet články. Ale svůj blog jsem navštěvovala, jen nic nepřidávala. Dlouho jsem se k tomuto článku rozhoupávala a nakonec to přišlo.

A co se u mě za tu dlouhou dobu změnilo? VŠECHNO !
Našla jsem si práci a začala jsem se věnovat hostessingu, to mě však ale záhy přešlo po tom, co zjišťuji, že je snad nemožné najít seriózní agenturu, u které bych nemusela neustále urgovat o své peníze. Požadavky na hostesky jsou vysoké, ale když pak mají dostát jediného závazku, který mají vůči hostesce tak to nic. Celkem mě to znechutilo a nyní jsem se rozhodla, že se chci věnovat tomu, co mě láká již od dětství. MODELING / FOTOMODELING. A podnikla jsem pro to patřičné kroky. Splnila jsem si sen a nafotila model book. Šetřila jsem na něj a dlouho na ten den D čekala.:) Výsledek byl úžasný. Postupem času sem budu přidávat fotky z focení, takže ten, kdo bude navštěvovat můj blog pravidelně se má určitě na co těšit.:) A dalším velkým krokem je to, že jsem si našetřila na autoškolu, kterou budu mít již brzy hotovou, zbývá mi už jen 5 jízd. No mám ze závěrečné jízdy celkem velké obavy. Ale řízení mě opravdu baví a už bych ten řidičák chtěla mít.:) Takže doufám a pevně věřím, že moji neaktivitu chápete. Vše je něčím vykoupeno. Ale budu se snažit vám to vynahradit zajímavými článkami doplněnými o fotky z focení. :) Jsou to pro mě dvě zásadní životní události a jsem pyšná, že jsem se na jejich splnění podílela já sama.:) Nyní mám samozřejmě další cíle, které si chci splnit, tak mi držte palce, ať to vyjde a jde tak, jak doposud. Zdá se, že tento rok bude úspěšným rokem. Za což jsem ráda, protože minulý rok nestál za nic... Proto si i já již zasloužím lepší rok. Jinak začínám od znova co se týče spřátelených blogů a oblíbených blogů. Hodně blogerek si mě smazalo, jelikož nepochopily mou neaktivitu a také proto, protože jsem se jim nepodepsala pod nesmyslné třídění Affs. A některé jsem si smazala já. Každopádně mi to, ale vůbec nevadí, alespoň vidím, že tyto blogy nestály za nic. Od teď budu spřátelovat jen s blogy na stejné téma jako je můj blog, s blogerkami se stejnými zájmy a ve stejném věku, jelikož jedině takové pochopí, že člověk nemá čas jen na blog a podepisování se pod kraviny. Také jsem smazala Favourite blogy a udělám si nový seznam oblíbených blogů, které budu navštěvovat, tentokrát to zřejmě upřednostím před Affs. Možná, že rubriku Affs úplně smažu a nechám si jen oblíbené blogy. Uvidím, to už je jen malá ''kosmetická'' úprava.:D
Jinak musím se vám pochlubit v květnu to byl rok, co jsme s přítelem spolu. Další novinkou je, že po dlouhé době jsem se začala opět věnovat akvaristice, vylepšila jsem akva a koupila do něj novou rybku, která už žije přes měsíc, což je rekord a vypadá to, že se jí v akvu moc líbí, tak mám radost. Řekla jsem totiž, že jestli ani tato rybka nevydrží, tak akva i s výbavou prodám. Naštěstí se jí daří, takže jsem moc ráda. Foto možná také přidám.

Na co se můžete těšit na mém blogu?
- zajímavé články, recenze o kosmetice, kterou jsem si v poslední době koupila (a že jí je opravdu hodně, také mnoho novinek, které znáze z reklam)
- fotky z focení booku
- články s letními tipy na výlety
- slibované fotky z dovolené na horách
- a mnoho dalšího, nechte se překvapit